• Müük
  • Uus
Tasuta Kohaletoimetamine 5tk LM2596S KS-KS-sse astuma Buck Toide Moodul 3A Reguleeritav Buck Moodul Ultra LM2576 converter juhatus

Tasuta Kohaletoimetamine 5tk LM2596S KS-KS-sse astuma Buck Toide Moodul 3A Reguleeritav Buck Moodul Ultra LM2576 converter juhatus

 
EEK 54.84

Summa
Tova on saadaval


LM2596 DC-DC reguleeritav buck Võimsus moodul
Pane tähele, et sisend ja väljund ei ole võimalik peegelpildis, vastupidine võib põletada
ühe Toote Tutvustus
Kasutades suurepärane jõudlus LM2596 DC-DC chip, kusjuures 92% kõrge kasutegur, väike palavik , vool on suur. Kasutada Sanyo kiip kondensaatorite ja varjestatud induktorid, SMD masin plaaster, tagasivool jootmise protsessi järjepidevus on väga hea, kasutatud on jälgida, FM-saatja ja muud elektroonilised seadmed, stabiilne ja usaldusväärne, madal hind eeliseid.
sisestage : DC 3 V, et 40 V (sisend pinge peab olema suurem kui väljund pinge on suurem kui 1,5 v. ei Saa hoogu)
Väljund : DC 1.5 V 35 V pinge pidevalt reguleeritav, kõrge kasutegur Maksimaalne väljundvool 3 A.
suurus : 45 (pikk) * 20 (laius) * 14 (kõrge) mm (koos potentsiomeeter)
Töötemperatuur : -40 ° C kuni + 85 ° C
Pinge reguleerimine : ± 2.5%
Koormus Määruse : ± 0.5%
Omadused : Kõik kasutavad SANYO tahke kondensaatorid, 36u paks trükkplaadid high-Q-high-power pooli, mille väljund LED indikaator
Ettevaatusabinõud : Kaua aega tööd, soovitatav jooksul on 2,5 A praegune kasutamine, pluss jahutusradiaator (10 W väljund). Tulemusena buck moodul, et tagada stabiilne väljund, palun säilitada vähemalt 1,5 V surve.
kaks, Pinge reguleerimine
Ühendage toide (3-40 V), reguleerige sinine potentsiomeetri nupp (tavaliselt päripäeva pööramiseks vastupäeva pööramiseks buck) ja monitori väljund pinge, multimeeter, et jõuda vajaliku pinge.
kolm, Juhtmestik
1. Jootma, otsene toitejuhtme sisend (väljund) sadamas;
2. Joota pin-koodi, sisestage pin-läbi viia või sisesta see auk pardal; või lisada pin-otse PCB.
Neljas, taotluse
1. Auto toide, teil on vaja ainult ühendada moodul sisend auto sigaretisüütaja toide, saate reguleerida potentsiomeetriga, väljundpinge saab reguleerida kell 1.25-30 V oma mobiiltelefoni, MP3, MP4, PSP laadima Paljud seadmed, toide, väga lihtne ja mugav.
2. Võimsus elektroonikaseadmete, kui seade vajab 3-35 V toitega ja vastav pinge võimu, kasutavad seda moodulit saab kergesti üle elektrivõrgu pinge on pinge, et probleem lahendada.
3. Süsteemi töö voltage test, kas projekti on võimalik selle mooduli abil siluda erinevaid pinge katse süsteemi tööpinge vahemik, väga lihtne ja mugav.


Lisateave

Mudeli Number:
title & foto
is_customized:
Yes
Pinge:
datasheet
Hajumise Power:
datasheet
Brändi Nimi:
KAI TUO DA
Töötemperatuur:
datasheet
Tingimus:
Uus
Tüüp:
moodul
Taotlus:
datasheet

Parimad pakkumised kategoorias