• Müük
  • Uus
Tasuta Kohaletoimetamine 1/4 AF2000 Õhu Allikas Ravi Filter Kummist Osa

Tasuta Kohaletoimetamine 1/4 AF2000 Õhu Allikas Ravi Filter Kummist Osa

 
EEK 63.60

Summa
Tova on saadaval


KUI POLE ERINÕUDEID, VAIKIMISI JUUKSED HIINA POST AIR MAIL.KUI TEIL ON VAJA MUUD ÄRI KULLERIGA, PALUN VÕTKE ÜHENDUST POOD.
TEENUSE TRANSIIDI AJAL ON ETTE NÄHTUD CARRER JA VÄLJA ARVATUD NÄDALAVAHETUSTEL JA PÜHADE AJAL. TRANSIIDI TÄHTAEGU VÕIB VARIEERUDA, ERITI PÜHADE AJAL.KUI TE EI OLE SAANUD OMA SAADETISE 45 PÄEVA JOOKSUL ALATES SAADAME SELLE VÄLJA, PALUN VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST. ME JÄLGIDA SAADETISE JA SAAN TAGASI TEILE VÕIMALIKULT KIIRESTI VASTUSE. MEIE EESMÄRK ON KLIENDI RAHULOLU!
100% RAHA TAGASI GARANTII EY PUNKT. PALUN VÕTKE MEIEGA WITHIH 24 TUNDI PÄRAST SUL MAATÜKK, TAGASTAMISE INCLUDINGS P&P ON SULATATUD, ET JUHUL, KUI OBJEKT(ID) ON NENDE ALGNE OLEK.
KLIENDI RAHULOLU ON MEIE JAOKS VÄGA OLULINE, KUI OLETE RAHUL MEIE TOODETE, PALUN ÄRGE VÕLTSIJA JÄTA 5 TÄHTE TAGASISIDE DRDER.
KUI EI SAISFIED, PALUN VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST ENNE LAHKUDA MIS TAHES NEGATIIVSET TAGASISIDET ,ME SAAME ARU, CONCEMS JA TUNNE TE VÕIB-OLLA , ME PÜÜAME OMA PARIMA, ET LAHENDADA KÜSIMUSI, PLIASE ANNAVAD MEILE VÕIMALUSE, AITÄH!
KALLIS SÕBER,ME TAVALISELT VÄHENDADA HINDADE KOHTA ARVE AVOED MAKS, TAVALISELT ON USA-S EI OLE PROBLEEM, KUID MÕNES RIIGIS, SEE ON NATUKE RASKE, NAGU KANADA, KUI SEAL ON MÕNED MAKS KUULUB TASUMISELE VALITSUSE, PEAKS KLIENDIL OLEMA VASTUTAV TULUMAKSU ,AITÄH!


Lisateave

Tüüp:
Allikas Ravi Üksus
Mudeli Number:
AF2000
Tüüp:
Flitre
Pordi Suurus:
1/4 BSPP
Filter Täpsus:
40uM
Eest:
pneumaatilised õhu allikas ravi üksus
Töökeskkond :
Õhk
Töörõhk:
15.0 kgf/cm2
Töökeskkonna temperatuur:
5~60°C
Pakkimine:
one piece

Parimad pakkumised kategoorias